Milí uchazeči o studium na naší škole, vážení rodiče,
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – připravován na 15. 12. 2020 – se z důvodu pandemických opatření nekoná.

Interiér naší školy je momentálně možné navštívit pouze virtuálně a naši maturanti z oboru ekonomického lycea pro vás také připravili motivační video viz níž. Začátkem ledna se na našich stránkách dozvíte informace o termínu ilustračních testů, způsobu přihlášení, budete se moci individuálně přihlásit na prohlídku školy s výchovnou poradkyní  (v dopoledních či odpoledních hodinách) a koncem ledna zavěsíme na web veškeré  informace k přijímacímu řízení. V případě dotazů klidně pište na ristovsky@oa-sumperk.cz (tel. 588 110 351), divisova@oa-sumperk.cz (tel. 725 075 183).

Těšíme se na vás!
Přejeme vám všem pohodové prožití vánočních svátků a hodně zdraví a štěstí v novém roce.

Motivační  video vytvořené žáky školy

Propagační video pro střední školy v Olomouckém kraji od společnosti AQE advisors, a.s.,

Virtuální prohlídka interiéru školy