GO! 2021

Kategorie Rodiče, a Uchazeč

GO! 2021 – Adaptační kurz pro studenty 1. ročníku OA Šumperk

Vážení rodiče,
již tradičně na začátku každého školního roku probíhá na OA Šumperk akce GO. Jedná se o několikadenní kurz, který studenti absolvují hned v prvním týdnu školy. Smyslem tohoto setkání je:

• umožnit studentům prvního ročníku poznání nových spolužáků a třídního učitele, vytvoření sociálních vazeb a nalezení jejich místa ve skupině
  • urychlit adaptaci studentů na nové prostředí a jejich co nejrychlejší zapojení do života školy
  • navodit atmosféru radosti a tvůrčí práce, tolerance a vzájemné úcty ve skupině
  • podpořit plynulý přechod studentů z „dětství“ do „dospělosti“.

Jakými prostředky dosahujeme našich cílů? Aktivitami zaměřenými na týmovou spolupráci, komunikaci, toleranci a sebepoznání. Snažíme se o vytvoření dobré atmosféry v nově vznikajících třídách.

Odkaz na sezam potřebných věcí + návratka – (formát PDF).

Termín kurzu GO:  1. září – 3. září 2021

Odjezd: středa  1. září  (po dopoledním vyučování – sraz 13:30 na vlakovém nádraží Šumperk)
Příjezd: pátek  3. září   (vlakové nádraží Šumperk cca 17:00 hod) ,
Místo konání: Pusté Žibřidovice –  Penzion Later
Předběžná cena: Kč 1700,- v částce je zahrnuto stravování, ubytování, doprava, provozní materiál)

Bližší informace: Mgr. Monika Vavříková  – vedoucí GO tel.: 737 000 040, vavrikova@oa-sumperk.cz

Uvedenou částku uhraďte nejpozději do 31. července 2021 na účet školy 240 441 382/0300. Jako variabilní symbol uveďte registrační číslo z přijímacího řízení. Do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte.

Pokud byste chtěli podpořit tuto aktivitu pořádanou školou, můžete přispět ve formě sponzorského daru, připravenou darovací smlouvu Vám rádi doručíme.

S přátelským pozdravem