Skip to content

Kurzy JŠ

Přihlášky

  • Přihlášku do jazykového kurzu je možné podat kdykoli (I BĚHEM ŠKOLNÍHO ROKU), a to webového formuláře (e-přihláška), případně e-mailem na divisova@oa-sumperk.cz, telefonicky na: 725 075 183.
  • Bližší informace podá a všechny dotazy ráda zodpoví vedoucí jazykové školy Mgr. Ludmila Divišová (divisova@oa-sumperk.cz, mobil: 725 075 183).
  • Malé a příjemné skupinky, „rodinné klima“, aprobovaní lektoři = záruka kvalitního vzdělání.

Jazykové kurzy

Jazykové kurzy vypsané pro šk. rok 2021/2022:

  • Seznam kurzů (PDF) – Stáhnout
  • Organizace školního roku 2021/2022 (PDF) – ještě bude upřesněna
  • Rozvrh jednotlivých kurzů (PDF) – Stáhnout.

Obecné informace

Studium v kurzech probíhá v odpoledních hodinách ve dvouhodinových blocích (90 minut čistého času = dvě vyučovací hodiny). To znamená, že studenti přicházejí vždy jednou týdně odpoledne a výuku absolvují najednou. Touto formou u nás probíhají kurzy angličtiny, němčiny a ruštiny v nejrůznějších stupních pokročilosti od začátečníků až po velmi pokročilé. V případě dostatečného zájmu veřejnosti jsme schopni nabídnout i kurzy arabštiny, francouzštiny, španělštiny popř. češtiny pro cizince. Kurzy na jazykové škole se dělí na několik skupin. Ne u všech jazyků je zajištěna výuka ve všech typech kurzů. Pokud se jedná o víceletý kurz, není nutné začínat od prvního ročníku a je možné se přihlásit i do vyšších ročníků. Cena kurzu činí 4200Kč.

Zahájení výuky

Výuka v kurzech začíná podle rozvrhu hodin ve 3. týdnu měsíce září.