Jazyková škola

Studium v kurzech probíhá v odpoledních hodinách ve dvouhodinových blocích (90 minut čistého času = dvě vyučovací hodiny). To znamená, že studenti přicházejí vždy jednou týdně odpoledne a výuku absolvují najednou. Touto formou u nás probíhají kurzy angličtiny a němčiny v nejrůznějších stupních pokročilosti od začátečníků až po velmi pokročilé a absolvují celkem 60 vyučovacích hodin.  Pokud se jedná o víceletý kurz, není nutné začínat od prvního ročníku a je možné se přihlásit i do vyšších ročníků. Cena kurzu bude upřesněna koncem srpna.

Zahájení výuky

Výuka v kurzech začíná podle rozvrhu hodin ve 2. týdnu měsíce září.


Jazykové kurzy

Jazykové kurzy vypsané pro šk. rok 2022

/2023:

  • Seznam kurzů (PDF) – Stáhnout
  • Organizace školního roku 2022/2023 (PDF) – ještě bude upřesněna
  • Rozvrh jednotlivých kurzů (PDF) – Stáhnout.
  • kurzovné pouze 4.800,- za 60 vyučovacích hodin

Přihlášky

  • Přihlášku do jazykového kurzu je možné podat kdykoli (I BĚHEM ŠKOLNÍHO ROKU), a to webového formuláře (e-přihláška), případně e-mailem na kasikova@oa-sumperk.cz, telefonicky na: 702  057 977.
  • Bližší informace podá a všechny dotazy ráda zodpoví vedoucí jazykové školy Mgr. Zuzana  Kašíková (kasikova@oa-sumperk.cz, mobil: 702 057 977).
  • Malé a příjemné skupinky, „rodinné klima“, aprobovaní lektoři = záruka kvalitního vzdělání.

Kontaktní údaje

Adresa:

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hlavní třída 31, Šumperk, 787 01

Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Kašíková
Telefon: 702 057 977, 588 110 348
Email: kasikova@oa-sumperk.cz, sekretariat@oa-sumperk.cz

Historie jazykové školy

Jazyková škola v Šumperku Vás vítá na svých stránkách. Doufáme, že zde strávíte pěkné chvíle a naleznete všechny informace, které hledáte. Aktuální nabídka cizích jazyků, kterým se u nás můžete učit, je opravdu široká a najdete ji na těchto www stránkách stejně jako rady a obecné informace na téma studium cizích jazyků.

Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky je příspěvkovou organizací. Zřizovatelem školy je Olomoucký kraj. Škola navazuje na dlouholetou a bohatou historii Lidové školy jazyků. Cílem jazykové školy je poskytovat služby v oblasti jazykového vzdělávání na co nejvyšší úrovni. Jazyková škola má po 21 letech své existence již pevné postavení na trhu.

Vývoj názvu školy:

  • 1996 – 1999 Obchodní akademie a státní jazyková škola
  • 1999 – 2005 Obchodní akademie
  • 2005 – dosud Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky