Rekonstrukce učebny

Vážení rodiče a přátelé školy,
srdečně Vás zveme 1. června 2023 v době od 15–18 hod. na prohlídku naší školy.
V tento významný den totiž slaví všechny děti na světě svůj svátek, a protože i my učitelé na ně myslíme, rádi bychom obdarovali Vaše děti poněkud netradičním dárkem v podobě modernizace odborné učebny, v níž se připravují naši žáci na svá povolání v předmětu Cvičná kancelář.
Bohužel není v našich silách zajistit dostatek finančních prostředků z veřejných zdrojů, a proto se na Vás obracíme nejen s pozvánkou na prohlídku této učebny, ale také s prosbou či žádostí o případný finanční příspěvek na nové vybavení.
Dne 1. 6. bychom Vás zároveň seznámili s vizí, jak by učebna mohla či měla v budoucnu vypadat. Jsme si vědomi i toho, že pokud se odborná učebna promění v moderní cvičnou kancelář, bude se i žákům např. budoucím ekonomům o mnoho lépe pracovat než nyní, kdy na nás dýchá zub starých časů.
Pokud byste se chtěli spolupodílet na celkové změně nového žákovského pracovního prostředí a máte chuť si popovídat o moderních formách učení či o životě v naší škole, vězte, že právě toto je jedna z příležitostí.
Těšíme se na setkání s Vámi.
učitelé odborných předmětů
Č. ú.:2000819218
Banka:2010